The East Clinton High School honor roll for the fourth quarter:

All A honor roll

Ninth grade

Emily Berry, Taylor Boeckmann, Mackenzie Campbell, Jazmin Carrico, Zane Everhart, Alexandria Hughes, Shmar Hyman, Zachary Mitchell, Caleb Morton, Austin Rolfe, Alexandria Turner.

10th grade

Trysten Bosier, Joseph Elliott, Caroline Goodman, Logan Kelly, Paige Lilly, Shelby Michael, Alexander Pence, Albert Roehrich, Kevin Rohde, Emily Tong, Lance Vadnais, Tabitha Vance.

11th grade

Avary Beatty, Lauren Hartley, Luke Meares, Carrie Pickering, Dallas Willoughby.

12th grade

Haley Brown, Ashley Davis, Olivia Kelly, Harley Koch, Ryann Lieurance, Paul Luttrell, Erik Moore, Triston Moore, Harley Smith, Stephen (Brady) Valentine, Marissa Williams.

A/B honor roll

Ninth grade

Cheyenne Berry, Trevor Blanton, Katelyn Boysel, Karley Brown, Bailey Corcoran, Jakob Duffey, Kaitlin Durbin, Elijah George, Haley Harrell, Ashley Kinner, McKenzie (Gracie) McCarren, Makenzie McClure, Trenton Moore, Gillian (Reese) Morgan, Lacey Peterman, Bethany Piatt, Savannah Pritchard, Dakota Slone, Megan Stewart, Alyssa Stoops, Shane Streber, Kaitlyn Talbott, Brittney Wheeler, Kristopher Wright.

10th grade

Alexa Burkitt, Kordell Butler, Sierra Christian, Tyler Collins, Grace Cooper, Madilyn Crowe, Marah Dunn, Jaren Evans, Cody Fosbrink, Taylor Garrison, Colton Groves, Kayla Hall, Ethan Harrington, Kylee HIdy, Anecia Holland, Brendan Jenkins, Vivian Leckrone, Samantha Louk, Destanee Lowe, Jacob (J.T.) McCarren, Jeffrey (Dylan) Michael, Brittany Parrish, Mikala Runk, Nathan Stewart, Isabella Walters, Shelby Williams, Thomas Young.

11th grade

Ethan Ambrose, Minday Bean, Courtney Boyer, Cameron Conner, Ethan Cornwell, Emilee Cross, Devin Henson, Erica Hilton, Wesley Kidder, Kaitlyn Kingery, Sydney Landrum, Aaron Livingston, Darren (Anthony) Osborn, Hannah Pickering, Zachary Plymale, Blake Rhinehimer, Brandon Vaughn, Katie Vida, Brooke Vineyard, Thomas Wright.

12th grade

Brian Barnes, Samantha Bronson, Madison Cockerill, Ciarra Cooper, Madisyn Cox, Brooke Fair, Jacob Farley, Howard (Howie) Fender, Samantha Gaddis, Bridget Lieurance, Derick (DJ) Luttrell, Emma Mathews, Joshua Moskal, Patrick Neanover, Tressana Osborne, Kala Perkins, Madison Pirman, Miranda Plymale, Jarred Runk, Stephen Rupp, Kathleen Scott, Taylor Spence, Toni Thompson.

http://wnewsj.com/wp-content/uploads/2016/06/web1_EC-Letter.jpg
comments powered by Disqus